Aysun Can kimdir?

FullSizeRender(4)

1980 Almanya doğumluyum. Çankaya Üniversitesi İngilizce İşletme & Ekonomi mezunuyum. Toyota, Alstom ve Areva’da staj yaptım. Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi’nde de iki yıl boyunca mesleki eğitim sertifika programlarına katıldım.

Mezun olduktan sonra ise İsviçre Büyük Elçiliği’nde Ulusal Proje Asistanı olarak profesyonel çalışma hayatına adım attım.

Sonrasında Amerika’ya yerleşmeye karar verdim ve kısa bir süreliğine akademik kariyer planlarımı gerçeklerştirmek için Kanada’da Toronto Üniversite’sinde eğitim aldım ve tekrar Amerika’ya döndüm ve burada 2 üniversiteden kabul aldım. Bu süreç içerisinde Network Marketing alanında Araştırma Uzmanı olarak çalıştım.

Üniversite’den sonra toplamda 10 yıllık Amerika ve Kanada tecrübem oldu.

2013 yılında Türkiye’ye dönüş kararı aldım ve 2014 yılında  “Aysun Can Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Hizmetleri” adı altında kendi şirketimi kurdum. Bu alanda gerekli olan tüm eğitim programlarını ve Kadir Has Üniversitesi’nde de Proje Satış Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programı’nı tamamladım.

Hali hazırda Kocaeli Emlakçılar Odası, AR-GE Komisyon’nundaki komisyon üyeliği görevimi yürütmekteyim ve Kocaeli Son Baskı Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktayım.

Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için  LinkedIn ya da AboutMe sayfalarımı ziyaret edebilirsiniz…

Profesyonel anlamda, inşaat ve gayrimenkul sektöründe sizlerle işbirliğine ve yeni tekliflere açığım…

Saygılarımla,

Aysun CAN

AYSUN CAN